Зелений ячмінь: ефективно знижує жирові відкладення

0 Автор: admin

Зелений ячмінь б’є рекорди за популярністю в дієтах для схуднення та різних програмах харчування, оскільки він ефективно прискорює обмін речовин та ефективно знижує жирові відкладення. Навіть невелика кількість, що регулярно додається в посуд, призводить до зникнення рулетів і гарнірів в області живота, але до цього варто потягтися і з інших причин. Зелений ячмінь – відмінна їжа для серця, кишечника та мозку. Він підтримує боротьбу з раптовими стрибками тиску, депресією, атеросклерозом та серцевим нападом. Який містить? Яку форму найкраще використовувати? Декілька порад нижче і у статтях на іншому блозі.

Зелений ячмінь – криниця мінералів та антиоксидантів

Зелений ячмінь – справжня криниця хлорофілу, антиоксидантів, які відповідають за боротьбу з вільними радикалами, а також за вітаміни та мінерали. Він містить тверді порції вітамінів групи B, а також C та E. Він також забезпечує велику кількість заліза, магнію, кальцію та цинку – мінералів, необхідних для правильного функціонування організму. Зелені стебла ячменю також містять амінокислоти, які організм не може виробляти самостійно, та природні гормони.

Зелений ячмінь: ефективно знижує жирові відкладення

Зелений ячмінь прискорює схуднення

Список корисних властивостей зеленого ячменю великий, але найбільше цінується за здатність схуднути. Це, звичайно, через присутніх у ньому харчових волокон, які регулюють і стимулюють травну систему, прискорюють обмін речовин, прискорюють спалювання жиру і піклуються про мікрофлору кишечника. Навіть невелика кількість зеленого ячменю, навіть додана до страв, змушує шлунок і кишечник працювати бездоганно, а зайві кілограми зникають набагато швидше.

Зелений ячмінь підтримує серце та регулює кров’яний тиск

Зелений ячмінь зміцнює та захищає серце – він природним чином знижує рівень шкідливого холестерину ЛПНГ та регулює кров’яний тиск. Саме тому він дуже бажаний у раціоні людей, які борються із серцево-судинними захворюваннями, раптовими стрибками тиску або перенесли серцевий напад.

Зелений ячмінь зміцнює імунітет

Вітаміни та мінерали, що містяться в зеленому ячмені, фантастично зміцнюють імунітет організму та позитивно впливають на наше загальне самопочуття. У свою чергу, антиоксиданти, що містяться в ньому, видаляють вільні радикали і запобігають розвитку анемії та хвороб цивілізації, таких як атеросклероз, ожиріння та діабет.

Зелений ячмінь: ефективно знижує жирові відкладення

Зелений ячмінь – їжа для мозку та шкіри

Зелений ячмінь дуже благотворно впливає на шкіру та мозок людини. Завдяки антиоксидантам він уповільнює процеси старіння, зміцнює та розгладжує шкіру. Якщо він регулярно потрапляє в організм, зводить до мінімуму ризик депресії, оскільки підвищує рівень серотоніну, гормону щастя.

Зелений ячмінь: як застосовувати?

Молодий ячмінь знаходиться у вільному доступі і може бути придбаний не тільки у магазинах здорового харчування чи інтернет-магазинах, але й у супермаркетах із гарним асортиментом. Найбільшою популярністю користується одержуваний сушений порошок і сік. Його можна використати по-різному; як додаток до страв чи напоїв чи їсти без добавок.