Мотоблок: що таке та навіщо потрібен?

0 Автор: admin

Мотоблок це малогабаритний трактор. З його допомогою легко обробляється ґрунт на полях. Робити це можна за допомогою ручки управління крокуючи слідом за ним на ділянці, що обробляється.

Загальні відомості

Мотоблок є універсальною технікою невеликого розміру. Використовують його для таких цілей:

  • Скошування трави;
  • Культивування;
  • Посадки та збирання картоплі;
  • Обприскування;
  • Перевезення вантажів.

Має він одновісне шасі управління, за допомогою якого людина може виконувати різні маніпуляції. Його універсальність полягає в тому, що на нього можна встановлювати різні аксесуари, агрегати для виконання різних завдань, які можна купити за цим посиланням https://agrotech-trading.com.ua/.

Мотоблок: що таке та навіщо потрібен?

Яких видів буває

Залежно від своїх можливостей та призначення мотоблок ділиться на класи:

  1. Важкий. Використовується переважно професіоналами для обробки великих площ у сільському, комунальному господарстві. Його велика вага від 100 кг і потужний двигун, що працює від 7 до 12 кінських сил, дозволяють йому працювати з будь-яким видом ґрунту, навісним обладнанням різного розміру та призначення;
  2. Легкий. Не використовують його для важких типів ґрунтів та на ділянках менше 60 соток. Важить він до 50 кг, на нього можна встановлювати колеса з приводом;
  3. Середній. До них відноситься техніка, що має вагу від 60 до 100 кг. Працюють вони потужністю від 5-6,5 кінських сил. Має компактні розміри, але при цьому здатний працювати з великою кількістю навісного обладнання, багатофункціональний. Використовують його на дачах, у заміських будинках, колгоспах;
  4. Мотокультиватори. Це надлегкі моделі, призначені для культивування грунту. Іноді їх використовують для боротьби з бур’янами або розпушуванням ґрунту. Важать вони в середньому від 30 до 40 кг, їх двигун працює із силою від 3-4,5 кінських сил. Працювати їм можна на клумбах, у саду між деревами або на ділянках невеликого розміру.

Мотоблок: що таке та навіщо потрібен?

Що необхідно враховувати під час вибору

Щоб така техніка стала хорошим помічником у полі при її виборі необхідно враховувати розмір ділянки, що потребує обробки та тип ґрунту на ньому. Слід приділити увагу потужності двигуна, вазі самого агрегату, розглянути розташування його робочих елементів, тобто фрез. Важливо врахувати легкість у керуванні та використанні його під час роботи. Для цього слід звернути увагу, де знаходяться його основні важелі перемикачів та ручки.

Важливим параметром є, і його можливість по ширині захвату ґрунту та здатності його регулювати. Потрібно дізнатися на якому вигляді палива він працює, хто є виробником та його вартість.

Враховуючи всі ці нюанси при виборі, ви зробите правильний вибір мотоблоку і в результаті придбаєте хорошого помічника для виконання різноманітних робіт у полі. Завдяки чому ви зможете працювати швидше та якісніше.