Зелений ячмінь: ефективно знижує жирові відкладення
Зелений ячмінь б’є рекорди за популярністю в дієтах для схуднення та різних програмах харчування, оскільки він ефективно прискорює обмін речовин та ефективно знижує жирові відкладення. Навіть невелика кількість, що регулярно додається в посуд, призводить до зникнення рулетів і гарнірів в області живота, але до цього варто потягтися і з інших причин. Зелений ячмінь – відмінна їжа для серця, кишечника та мозку. Він підтримує боротьбу з раптовими стрибками тиску, депресією, атеросклерозом та серцевим нападом. Який містить? Яку форму найкраще використовувати? Декілька порад нижче і у статтях на іншому блозі.
Зелений ячмінь – криниця мінералів та антиоксидантів
Зелений ячмінь – справжня криниця хлорофілу, антиоксидантів, які відповідають за боротьбу з вільними радикалами, а також за вітаміни та мінерали. Він містить тверді порції вітамінів групи B, а також C та E. Він також забезпечує велику кількість заліза, магнію, кальцію та цинку – мінералів, необхідних для правильного функціонування організму. Зелені стебла ячменю також містять амінокислоти, які організм не може виробляти самостійно, та природні гормони.
Зелений ячмінь прискорює схуднення
Список корисних властивостей зеленого ячменю великий, але найбільше цінується за здатність схуднути. Це, звичайно, через присутніх у ньому харчових волокон, які регулюють і стимулюють травну систему, прискорюють обмін речовин, прискорюють спалювання жиру і піклуються про мікрофлору кишечника. Навіть невелика кількість зеленого ячменю, навіть додана до страв, змушує шлунок і кишечник працювати бездоганно, а зайві кілограми зникають набагато швидше.
Зелений ячмінь підтримує серце та регулює кров’яний тиск
Зелений ячмінь зміцнює та захищає серце – він природним чином знижує рівень шкідливого холестерину ЛПНГ та регулює кров’яний тиск. Саме тому він дуже бажаний у раціоні людей, які борються із серцево-судинними захворюваннями, раптовими стрибками тиску або перенесли серцевий напад.
Зелений ячмінь зміцнює імунітет
Вітаміни та мінерали, що містяться в зеленому ячмені, фантастично зміцнюють імунітет організму та позитивно впливають на наше загальне самопочуття. У свою чергу, антиоксиданти, що містяться в ньому, видаляють вільні радикали і запобігають розвитку анемії та хвороб цивілізації, таких як атеросклероз, ожиріння та діабет.
Зелений ячмінь – їжа для мозку та шкіри
Зелений ячмінь дуже благотворно впливає на шкіру та мозок людини. Завдяки антиоксидантам він уповільнює процеси старіння, зміцнює та розгладжує шкіру. Якщо він регулярно потрапляє в організм, зводить до мінімуму ризик депресії, оскільки підвищує рівень серотоніну, гормону щастя.
Зелений ячмінь: як застосовувати?
Молодий ячмінь знаходиться у вільному доступі і може бути придбаний не тільки у магазинах здорового харчування чи інтернет-магазинах, але й у супермаркетах із гарним асортиментом. Найбільшою популярністю користується одержуваний сушений порошок і сік. Його можна використати по-різному; як додаток до страв чи напоїв чи їсти без добавок.