Jo ulur në gardh si disa menaxherë do të kishte bërë.

Unë nuk dua të spekuloj, por unë e di se çfarë kam dëgjuar. «Jo ulur në gardh si disa menaxherë do të kishte bërë. — Darren Lewis (@MirrorDarren) 25 mars 2019 Mali i Zi duhet ndëshkuar për këngët raciste të disa prej mbështetësve të tyre. @UEFA duhet të ndërmarrë veprim, veprim i duhur. Zëdhënësi i Zi FA pretendon «nuk ka pasur» këndonin racist.

Nonsense. #kickitout — Henry Winter (@henrywinter) 25 mars 2019 Ajo nuk ishte vetëm ata që janë përfshirë në sport të cilët ishin të shpejtë për të folur në lidhje me këngët raciste. Racizmi drejtuar në lojtarët e Anglisë në ndeshjen e djeshme në Mal të Zi ishte me të vërtetë i pështirë. UEFA duhet të ndërmarrin veprime me shpejtësi.

Racizmi duhet të ballafaqohen dhe të mundur. https://t.co/eWOgfOpwjh — Jeremy Corbyn (@jeremycorbyn) 26 mars 2019 Sterling Raheem nuk duhet të duhet të jetë i jashtëzakonshëm për të heshtur Racistët. FFS. Arsimi, Mjedisi dhe Zbatimi duhet të bëjë të pamundur që ata të brohorasë helmin e tyre toksike. https://t.co/5JcAtUtNnT — David Lammy (@DavidLammy) 26 mars 2019

Tyson Fury do të kthehet në ring më 15 qershor në Las Vegas kundër Tom Shvarc. Është pohuar e ‘cigane mbretit do të përballet me këtë kundërshtar të errët për të fituar ekspozimit në Amerikë, pasi inking një marrëveshje bashkë-promovuese me Frank Warren dhe Bob Arum s Top Rank. 4 Shumë tifozë nuk janë të vetëdijshëm për kundërshtarin e ardhshëm Tyson Fury-së Lidhja Top Rank do të shihni lufton tërbimi i transmetuar në ESPN nga tani e tutje dhe ai ka zgjedhur nga rematch të menjëhershëm me Deontay Wilder për të marrë këtë garë përkohshme.

Shkoni poshtë për të mësuar më shumë në lidhje me njeriun që ai do të përballet në vend. FUNDIT boks NEWS START përhapur lajmin Eddie Hearn zbulon datën e re e mundshëm për të ardhshëm Reporter lufta VEPRIMIT Callum Smith puthi nga Pulev fton avokat; e akuzon atë për të reja, sulm shtesë seksuale të nxehtë Dejvid Prajs trondit tifozët me jashtë-of-karakter, pasthirrmë-ngarkuar shpërthim 50/50 Eddie Hearn i përgjigjet kërkesës Deontay Wilder të një ndarje 50/50 për të luftuar AJ në veprat Eddie Hearn zbulon kur ne mund të shohim Anthony Joshua luftuar Oleksandr Usyk Amir Khan’t Amir Khan shpjegon se pse ai ishte aq i varfër në luftën e fundit me Samuel Vargas çfarë tjetër?

Tyson Fury trajner zbulon që lufta është më e mundshme të ardhshëm: Joshua ose Wilder i mërzitur që vjen? Khan paralajmëron Crawford e «shokut të madh ‘, nëse ai e mbikëqyr atë për luftën e ardhshme super rendit krye dhjetë kile-për-kile boksierët sot në botë, duke përfshirë edhe Canelo dhe Joshua CON MAN McGregor është’ një herë në jetë ‘, por MMA ekspert mbështet atë për të bërë UFC kthehen BASHKIM Shawn Porter jep përditësim pozitiv në potencialin Errol Spence luftuar vonesë data objektiv për Fury vs Wilder rematch vendosur të zhgënjej tifozët boks Kush është Tom Schwarz?

1xbet android

Schwarz është një njeri shumë i rëndësishëm 24-vjeçar gjerman nga Magdeburgu në Sachsen-Anhalt. Ai është 6ft 5½ins gjatë dhe zakonisht peshon në në rreth 240lbs. Ai bëri debutimin e tij profesionale në vitin 2013 dhe e fundit luftoi më 2 mars, një KO2 të fitojë mbi Kristijan Krstacic.

4 Tom Schwarz ka luftuar gjithë karrierën e tij deri më tani në Gjermani dhe Republikën Çeke Çfarë është rekord Tom Schwarz dhe që ka ai luftoi? Ai është i pamposhtur në 24-0 (16 KO). Ai është ende për të luftuar askujt afër nivelin e Tyson Fury, por është përballur me kundërshtarin e radhës Dereck Chisora ​​e Senad Gashi, armik i vjetër Dave Allen Samir Nebo dhe ish-viktimë Dillian Whyte Ivica Bacurin.

4 Tom Schwarz renditet # 2 nga WBO, pavarësisht se nuk u përball me klasë të lartë opozita Çfarë është stili Tom Schwarz luftimet? Ai ka një stil mjaft i hapur evropian që nuk duhet të paraqesin shumë probleme për një forcë lëvizëse elite si Tyson Fury. arma e tij kryesore është dora e drejtë e drejtë dhe ai vazhdimisht shikon për të vendosur atë me një goditje pawing.

Schwarz, shpesh lë mjekrën e tij në ajër, kur ai swings dhe është i hapur për të kundërvihet. Ai është shumë i ndjeshëm ndaj një looping overhand drejtë si ai e mban të ulët së tij të majtë.

4 Tom Schwarz herë pas here tregon shumëllojshmëri në grushta e tij kur janë të detyruar për të marrë në të ngushtë Tom Shvarc vs Senad Gashi: The përleshje në luftën e tij me Senad Gashi, Tom Schwarz u trondit rëndë nga kundërshtari i tij të shkurtër, megjithatë gjërat shpejt morën një kthesë të çuditshme. Pavarësisht sa duket qenë në krye, Gashi headbutted Schwarz tri herë brenda gjashtë raunde dhe u skualifikua shpejt.

Pasi lufta mbaroi, Senad Gashi shkaktoi një përleshje me drejtimin gjatë dhe të vazhdueshme për të sulmuar Tom Shvarc. Ju mund të shikojnë nxjerr në pah më poshtë. 🧐 Vetëm shikuar raportuar kundërshtarin e ardhshëm Tyson Fury Tom Shvarc vs Senad Gashi. Lufta absolutisht i çuditshëm.

Gashi ishte me të vërtetë duke i dhënë atij probleme, por vendosi të headbutt atij tri herë dhe pastaj u përpoq për të vazhduar luftën, pasi u skualifikuar, duke shkaktuar një përleshje. pic.twitter.com/V4m8Np92dc — Michael Benson (@MichaelBensonn) 22 mars 2019 Tom Schwarz Lufta e fundit: KO2 mbi Kristijan Krstacic në luftën e tij të fundit më 2 mars, Tom Schwarz trajtohen qetë me Kristijan Krstacic. Konkursi ishte mbi brenda dy raundet si Schwarz rrëzuan Krstacic poshtë tri herë në të dytën dhe ai nuk zgjodhi për të vazhduar.

Birmingham do të jetë duke shpresuar për të vënë disa distancë midis tyre dhe në fund tre kur ata udhëtojnë në West Brom të premten, jetojnë në talkSPORT 2. Javën e kaluar, Blutë ishin të slapped me një zbritje nëntë pikë pas shkelur rregullat financiare, që do të thotë anën e Garry Monk-së kanë rënë nga 13 në 18 dhe janë janë vetëm pesë pikë mbi zonën e rënë nga kategoria. 1 Che Adams ka nevojë për të shënuar gola për të siguruar statusin Championship Birmingham-së Ndërkohë, nën trajnerin kujdestar James Shan, West Brom mund të mbyllë hendekun në top-dy deri në katër pikat e me një fitore ndaj Birmingham.

LIVE në talkSPORT talkSPORT është shtëpia juaj e futbollit jetojnë! Ja se çfarë të vjen deri në talkSPORT dhe talkSPORT 2 … West Brom vs Birmingham (e premte, 8 pm) — talkSPORT 2 Brighton vs Southampton (e shtunë, 3 pm) — talkSPORT 2 West Ham vs Everton (e shtunë, 5:30) — talkSPORT Middlesbrough vs Norwich (e shtunë, 05:30) — talkSPORT 2 Portsmouth vs Sunderland (e diel, 02:30) — talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Kick-off kohë Loja nis në 8 në Hawthorns të premten, 29 mars.

West Brom vs Birmingham: Si për të dëgjuar komentin e plotë do të vetëm të jetojnë në talkSPORT 2, me mbulimi ynë marrjen e zhvilluar në 8. Kliko këtu për lumë jetojnë apo klikoni lojtar radio më poshtë. West Brom vs Birmingham: Ekipet konfirmuara West Brom: Johnstone, Holgate, Dawson, Hegazi, Townsend, Livermore, Morrison, barrën, Edwards, Gayle, Rodriguez. Birmingham: Camp, Colin, Morrison, Dean, Pedersen, G Gardner, Davis, Maghoma, Mahoney, Adams, Jutkiewicz.

Maurizio Sarri prerë një figurë hidhëruar në Merseyside si ai shikonte Chelsea anë dorëzohej tij me një humbje 2-0 kundër Evertonit. Të Toffees prodhuar një nga shfaqjet e tyre më të mirë të sezonit ndaj londinezëve perëndim, duke shënuar dy herë në pjesën e dytë përmes Richarlison dhe Gylfi Sigurdsson.

5 Lojtarët Everton përgëzoj Gyfli Sigurdsson pas përgjimit në dënimin e tij ruhen në të vërtetën, Chelsea mund të ketë pasur të paktën një ngushëllim sikur të mos ishte për formën e frymëzuar e Jordan Pickford. Pas një jave të shqyrtim në vijim gabimet e tij në Newcastle, anglez ndërkombëtar mbajtur një fletë të pastër dhe ishte i ngazëllyer si bilbilit përfundimtar u prit me festime ngazëllyer në Goodison Park.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *